1937 Fiat 508 Balilla
Beschrijving
OVERZICHT/VOORWAARDEN
Deze Fiat 508 Balilla uit 1937 van Italiaanse origine profiteerde van een restauratie die ongeveer 10 jaar geleden werd uitgevoerd. Hij is gecertificeerd als oldtimer met GOUDEN plaat.
Auto in uitstekende mechanische staat, in elk onderdeel gereviseerd. De motor start zodra deze voor het eerst wordt gestart. Nieuwe banden.
Carrosserie/lak met kleine gebruikssporen vanwege de leeftijd.
Het interieur is in goede algemene staat, originele bekleding. Kleine gebruikssporen vanwege de leeftijd.
Reservewiel met originele velg.
Keuring is verlopen, maar wordt bij aflevering uitgevoerd
DOCUMENTATIE
Bijbehorende Italiaanse documenten.
Zichtbaar in Arcevia (AN), Italiƫ.