1952 Mercury M-3
Beschrijving
Prachtige Mercury M-3 V8 Pick Up truck uit 1952
Volledig in bijna nieuwstaat verkerend. Onlangs professioneel en body off gerestaureerd tot op de laatste bout & schroef. Alles is aangepakt van carrosserie tot motor, aandrijving en interieur. Daarna aantoonbaar slechts 400 km gereden.
Carrosserie/Lakwerk:
Zeer net lakwerk, solide bodem in nette staat als nieuw, zoals hierboven reeds vermeld aantoonbaar slechts 400 km gereden nadien.
Het betreft dan ook een zeer recente restauratie. De motorruimte ziet er prachtig en zeer schoon uit De laadbak is strak en solide en hout op de bodem is zeer goed. De deuren, motorkap en achterklep zijn voorzien van goed hang en sluitwerk en openen en sluiten zoals het moet. 4 zo goed als nieuwe banden. Tevens heeft de Mercury de originele koplampen en knipperlichten, ruiten (voorzien van nieuwe New Old Stock Rubbers), een nieuwe originele uitlaat van voor tot achteren en nieuwe deurrubbers. De bumpers zijn in zeer perfecte staat en, zoals de rest van de carrosserie, deuk & krasvrij. De logo's ( naam "Mercury", ornament voorop, zijn origineel en derhalve ook ietwat ( te verwaarlozen) aangetast. Zie foto's.
Technisch:
In perfecte staat. De Mercury is zoals hierboven beschreven volledig body off gerestaureerd, nadien slechts 400 km (aantoonbaar) gereden. Technisch tot in de puntjes onderhouden en terug gebracht naar originele staat zoals het hoort! Zelfs de originele "af fabriek" stickers zijn op de juiste plaatsen in de motorruimte terug geplaatst!
Voorzien van krachtige en prachtige 4.200cc 8 cilinder V8 motor met ruim 125 PK en 4 versnellingen handbak. Alles is op orginele 6V systeem aangesloten en voorzien van een zeer goede 6V accu.
Tijdens de restauratie is de gehele motor niet vergeten en volledig gerestaureerd en gereviseerd.
De remmen en ophanging zijn in topstaat. Nieuwe schokbrekers en remcilinders zijn gemonteerd. De Mercury start en rijdt perfect.
Interieur:
Als nieuw. Volledig en prachtig opnieuw bekleed met originele NOS delen. Zeer mooie kleuren combinatie (donker blauw icm cognac lederen interieur)
Documenten:
Grotendeels volledige historie vanaf aankoop 1e eigenaar (inclusief aankoop nota uit 1952!) zijn aanwezig.
Algemeen:
Géén roest of andere schades, de auto lijkt alsof deze gisteren uit de fabriek te zijn gekomen en is dan ook in museumstaat. 9.5 uit 10 punten (!!!!)
Een unieke Mercury M3 Pick Up Truck dus, prachtig stukje geschiedenis in een bijna onberispelijke staat!
Bent u op zoek naar een kwalitatief zeer goede, stoere Mercury M3 in een hele chique en klassieke kleur? Dan is dit zeker een goede en zeer waardevaste investering.
De Mercury is in een zeer goed, bijna ongebruikte conditie en staat garant voor vele zorgeloze kilometers.
Heeft u interesse en wilt u dit prachtig stukje geschiedenis komen bekijken en/of een uitgebreide proefrit maken? dit is mogelijk! U bent van harte welkom, neem hiervoor contact op met Catawiki.
Verder zijn alle invoerrechten en belastingen zijn betaald. Voorzien van Canadese Title; klaar om heerlijk te cruisen deze zomer!
Auto staat in Nederland, Enter.