1985 Porsche 911 Carrera 3.2 Cabriolet
Kenmerken
Beschrijving
Porsche 911 3.2L Carrera Cabriolet.
Hier aangeboden wordt een fraaie Porsche 911 Carrera Cabrio uit 1985 met de sterke 3.2L motor van Porsche.
Dit exemplaar rijdt momenteel al iets meer dan een jaar rond in Nederland bij de huidige eigenaar welke goede zorg draagt voor de auto.
Zo wordt de auto altijd droog en beveiligd gestald en wordt er alleen met mooi weer mee gereden.
Het betreft een volledig matching numbers exemplaar, zowel de motor als versnellingsbak zijn matching numbers volgens het officiƫle Porsche Geboortecertificaat.
Carrosserie en lak:
De carrosserie bevindt zich in een nette staat, goede pasvormen rondom. Geen structurele roest zichtbaar. De auto staat goed in de lak en de velgen rondom zijn nog gaaf en zien er zeer netjes uit. Daarnaast is de auto af fabriek geleverd met de spoiler die momenteel gemonteerd is, dit is ook terug te zien op het certificaat.
Interieur:
De staat van het interieur is nog netjes en volgens het geboortecertificaat nog grotendeels origineel. Uitgerust met geperforeerde witte lederen stoelen en een blauw tapijt. Een niet vaak voorkomende kleurcombinatie samen met de Grandprixweiss lak van de auto zorgt dit voor een bijzondere combinatie.
Mechanisch:
De auto is mechanisch in orde, motor loopt, en de auto rijdt en remt naar behoren. Verder is de wegligging van de auto goed. Zoals te zien is op de facturen heeft er in 2015 een revisie van de versnellingsbak plaatsgevonden. Daarnaast zijn er destijds ook nieuwe brandstofslangen geplaatst en is er ook een nieuwe koppelingsset gemonteerd. Auto kan eventueel met een servicebeurt worden afgeleverd.
De auto kan bezichtigd worden in Nijmegen, Nederland.
U bent altijd van harte welkom om de auto te komen bekijken in onze showroom, dit raden we u ook altijd aan omdat u zo het beste beeld van de auto krijgt.
Verder beschikken we over transportmogelijkheden, zowel open als gesloten transport.
Ook kunnen we het gehele exportproces organiseren.